Студенти університетів писатимуть статті в Wikipedia

Wikipedia запустила спільний проект з вищими навчальними закладами. Студенти писатимуть статті в енциклопедію і отримувати за це заліки. Новий проект, що отримав назву Public Policy Initative, дозволить студентам доповнювати, редагувати і створювати статті в Wikipedia – і це буде зараховуватися як частина їхнього курсового проекту.

На осінній семестр 2010 року до проекту підключилося дев’ять професорів з восьми університетів. Студентів навчать редагування Wikipedia і видадуть їм завдання.

За словами представників Wikimedia, новий проект з одного боку, допоможе Wikipedia покращити якість статей за деякими гуманітарними та суспільними темами. З іншого боку – цей проект буде корисний і університетам.

Як зазначають викладачі, Wikipedia стає все більш і більш популярним джерелом інформації для студентів, і часто вони беруть її звідти, не замислюючись над якістю. Проект допоможе їм у двох сенсах. По-перше, студенти неминуче навчаться працювати з іншими джерелами: для того, щоб написати щось у Wikipedia, треба взяти щось не з Wikipedia. По-друге, студенти навчаться працювати над матеріалом разом – це важливий принцип wiki. Також вони зрозуміють, як функціонують wiki-спільноти і як наповнюється Wikipedia. Крім того, вони набудуть досвіду енциклопедичної роботи.

Ми хотіли б розповсюдити проект на інші навчальні заклади і навіть за межі англомовної Wikipedia“, – говорить представник Wikimedia Foundation Ліан Девіс.

Нагадаємо, раніше фонд Wikimedia заявив про початок акції по збору коштів на підтримку у 2011 році вільної енциклопедії Вікіпедія та споріднених їй ресурсів.

Джерело : Кореспондент

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s