ІІІ Міжнародна наукова конференція “Південь України: етно-історичний, мовний, культурний та релігійний виміри”, присвячена 70-річчю оборони міста-героя Одеси

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у ІІІ Міжнародній науковій конференції “Південь України: етно-історичний, мовний, культурний та релігійний виміри”, присвяченій 70-річчю оборони міста-героя Одеси.

 

Конференція відбудеться 15-16 квітня 2011 року на кафедрі українознавства Одеського національного морського університету.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 15 квітня з 9.00 до 9.45 на вході до читальної зали науково-технічної бібліотеки ОНМУ, 1-й поверх головного корпусу університету (вул. Мечникова, 34).

Збірник матеріалів буде видано до початку роботи конференції.

Проблемне поле конференції:

Історія народів та етносів Півдня України у часи імперій, тоталітаризму, демократії.

Проблеми української термінології і термінографії, мовні взаємовпливи.

Культура і духовність, традиції та обрядовість української та “сусідніх” етнокультур.

Історія християнської церкви та доля інших конфесій у регіоні.

Міжнародні, правові та міжрегіональні зв’язки і відносини.

В рамках конференції передбачається організація круглого столу «Оборона Одеси: погляд з ХХІ століття». Організатори конференції запрошують дослідників зазначеної проблематики до співпраці.

Для участі у конференції просимо надіслати до 10 березня 2011 року текст і заявку, в якій вказати тему (доповіді, повідомлення) й інформацію про автора (прізвище, ім’я та по батькові, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи, телефон, Е-mail).

Тексти повідомлень (доповідей) у роздрукованому вигляді обсягом 4-6 повних сторінок і на СD чи DVD-диску (можна на Е-mail: Michailuca@ukr.net) надсилати разом із заявкою і оргвнеском у розмірі 80 грн.

Просимо також повідомити про потребу в житлі для бронювання готелю. Проїзд і проживання в готелі за рахунок учасників конференції.

Кореспонденцію надсилати на адресу: Левченко Валерій Валерійович, вул. Мечникова, 34. (кафедра українознавства), м. Одеса, 65029, контактний тел. (048) 728-31-18, Е-mail: Michailuca@ukr.net

Координатори: Михайлуца Микола Іванович (моб.:+380506329744); Левченко Валерій Валерійович (моб.:+380674835038); Кязимова Галина Хадирівна (моб.:+380954689802).

ВИМОГИ

до матеріалів та оформлення текстів

До друку прийматимуться ніде раніше не опубліковані статті. Авторські тексти мають пропонувати новизну, актуальність теми та оригінальність думки. 

Текст друкується українською, російською, англійською, румунською, польською та іншими мовами з одного боку аркуша білого паперу, формат – А-4, шрифт – Times New Roman, 14, міжрядковий інтервал – одинарний. Поля сторінок: праворуч – 15 мм, ліворуч – 25 мм, зверху та знизу – 25 мм. Сторінки не нумеруються. Кожен абзац повинен мати відступ 1,25 мм, перенос слів – відключений, розстановка переносів вручну заборонена. Схеми, графіки, ілюстрації вставляються обов’язково в файл, а не додаються окремо. Формат файлу – DОС або RTF.

Посилання на літературу та джерела: у квадратних дужках, нумерація за порядком посилання у тексті на зразок: [7, с.270] або [8, арк.20]. Перелік джерел розташовується у порядку їхньої нумерації наприкінці статті після заголовку: Література.

Розміщення:

індекс УДК – ліворуч; наступний рядок – пустий (пропуск рядка), шрифт – Times New Roman, жирний; розмір – 14 пт; вирівнювання – ліворуч; назва статті – по центру, наступний рядок – пустий (пропуск рядка), шрифт – Times New Roman, жирний, розмір – 14 пт, вирівнювання – по центру; автори статті – наступний рядок – пустий (пропуск рядка), ініціали – перед прізвищем автора, шрифт – Times New Roman, жирний; розмір – 14 пт; вирівнювання – праворуч; інформація про автора – науковий ступінь, вчене звання, назва навчального закладу, наукової установи й країна – розмір – 12 пт.

Зразок оформлення наукової статті:

УДК 7.54 (045)

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ТЕРМІНОГРАФІЇ

І.І.КОТЕНКО,

канд. філол. наук, доц.,

Одеський національний морський університет (Україна)

Матеріали, що не відповідають вимогам, з помилками або подані невчасно, прийматися до друку не будуть.

Оргкомітет

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s