Друга Всеукраїнська Школа аналітики

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень запрошує активних молодих громадян України взяти участь у «Другій Всеукраїнській Школі аналітики». Мета школи – покращити навички аналітичної діяльності молодих фахівців-аналітиків.

В рамках школи будуть висвітлені теми:

«Аналітичні центри», «Соціологічні дослідження», «Економічна аналітика», «Громадська експертиза», «Регуляторна політика», «Аналіз політики».

Школа призначена для молодих людей віком 18-30 років, які активно і практично беруть участь в розвитку громадянського суспільства.

При відборі учасників пріоритетними будуть заявки від тих, хто може продемонструвати здатність винести практичну користь від школи на професійному рівні, використовувати отримані знання, навики і контакти.

Школа аналітики буде проведена 17-20 лютого 2011 року. Місце проведення – Чернігівська область. Організатори забезпечують учасників тренінговими матеріалами та харчуванням, а також покривають витрати на проїзд та проживання.

Для участі у конкурсному відборі потрібно заповнити анкету та підготувати аналітичний матеріал з довільної тематики (обсягом 2500-5000 знаків). Анкета та аналітичний матеріал мають бути надіслані до 7 лютого 2011 року на адресу info@pfirs.org. Результати відбору будуть повідомлені до 10 лютого 2011 року. Анкету можна завантажити на сайті Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень www.pfirs.org.

Контактна інформація:

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень
14005, Чернігів,
пр. Миру 68, оф. 916
тел. (0462) 661127
http://www.pfirs.org
e-mail: info@pfirs.org

Контактна особа: проектний менеджер Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Максим Корявець (тел.: 063 57 94 655)

 

Джерело : Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень

Додатки : Анкета ( Application form school2.doc, 202 Kb )

 

Портал “Громадський простір” ( http://www.civicua.org )

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s