Проект “Школа освітніх консультантів” – 2011

Програма “Європейська освіта” та Європейський рух в Україні оголошують відбір учасників проекту “Школа Освітніх Консультантів” – 2011.

Навчання в рамках проекту відбуватимуться в форматі 2-денних Шкіл (1-й рівень), 1-денних Шкіл (2-й рівень) та 3-денних Шкіл (третій рівень) протягом 2011 року у містах Рівне, Київ та Полтава у базових офісах програми “Європейська освіта” (1-й та 2-й рівні Школи) та у м. Люблін, м. Варшава та м. Бидгощ, Республіка Польща (3-й рівень Школи).

В рамках проекту вперше в Україні відбудеться системна підготовка освітніх консультантів – людей, що володіють глибокими знаннями в сфері вищої та додаткової освіти та в змозі надавати консультації стосовно вибору першої вищої освіти, подальшої освіти протягом побудови кар’єри згідно до концепції Європейської Комісії Lifelong Learning Programme (навчання протягом життя), Бізнес-освіти (BA, МBA), післядипломної освіти, нострифікації та взаємного визнання освітніх рівнів та кваліфікацій в сучасній світовій системі вищої освіти.

Під час першого етапу реалізації проекту (жовтень – грудень 2010 року) учасниками Шкіл стали більше 200 осіб (1-й рівень) та більше 80-ти осіб (2-й рівень) з усіх регіонів України.

Учасники проекту: особи, що працюють або мають досвід роботи в освітній сфері України: викладачі, вчителі, тренери, працівники громадських організацій, керівники та працівники агенцій з працевлаштування, підготовки та перепідготовки фахівців, інші зацікавлені особи, що бачать побудову своєї подальшої кар’єри в освітній сфері.

Кращі випускники Школи Освітнього Консультанта після проходження перших двох рівнів Школи отримують пропозиції співпраці від програми “Європейська освіта” (www.euroosvita.info).

Участь в Школі – безкоштовна. В рамках проекту учасники будуть забезпечені методичними та навчальними матеріалами, обідами, кава-перервами протягом навчання. Вартість проживання та транспортні витрати покриваються учасниками самостійно (1-й та 2-й рівні). Всі витрати учасників у Школах 3-тього рівня покриваються організаторами.

Учасники Школи 1-го рівня сплачують реєстраційний внесок в розмірі 150 грн.

Для отримання детального опису програми Школи Освітнього Консультанта 1-го рівня та аплікаційної форми учасника прохання надіслати запит на адресу: cons.euroosvita@gmail.com з приміткою “consultant”.

Джерело : Європейський Рух в Україні

 

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s