У Львові науковці обговорять проблеми української мови як іноземної

21 лютого у Львові з нагоди Міжнародного дня рідної мови відкрилася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Львів для української мови у світі». Захід організував Міжнародний інститут освіти. Культури та зв’язків з громадськістю (МІОК) за підтримки національного університету «Львівська Політехніка» та Львівської міської ради.


Як повідомив кореспондент ZAXID.NET , головною темою конференції є питання поширення української мови як іноземної у світі та науково-освітні напрацювання, що сприяють цьому.

У конференції беруть участь науковці України, Польщі, Білорусії, Грузії, Росії, Придністров’я, Канади. Вони представляють здобутки україномовних освітніх осередків в їх країнах, методологічні та практичні напрацювання з вивчення української мови як іноземної.

Зокрема, на конференції буде презентовано першу частину трирівневого підручника з української мови як іноземної «Крок 1», створеного працівниками МІОК.

Також запланована широка багатоаспектна дискусія за участі з проблематики викладання та навчання української мови як іноземної, участь в якій візьмуть як гості, що прибули на конференцію, так і науковці за межами Львова, за допомогою відеозв’язку.

Джерело : zaxid.net

 

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s