Презентація дослідження “Сприйняття Росії в Україні, Румунії та Республіці Молдова”

Оприлюдненням й обговоренням результатів чергового дослідження Інститут Євро-Атлантичного співробітництва має намір систематизувати роль «російського фактору» у політичному, економічному та гуманітарному житті трьох країн, проаналізувати симетричність відносин на двосторонньому рівні та у регіоні, а також окреслити основні тенденції таких взаємин на найближчі роки.


11 березня 2011 року Інститут Євро-Атлантичного співробітництва (ІЄАС) за підтримки Програми «Схід-Схід: партнерство без кордонів» Міжнародного Фонду «Відродження» презентує аналітичне дослідження «Сприйняття Росії в Україні, Румунії та Республіці Молдова».

Впродовж плідної восьмирічної співпраці у трикутнику Україна (ІЄАС) – Румунія (Центр запобігання конфліктів та раннього попередження) – Республіка Молдова (Інститут громадської політики) чимало уваги було приділено ролі та місцю Російської Федерації у системі міжнародних координат, її впливові у регіоні. Зокрема, надбанням громадськості вже стали такі публікації: «Російсько-українська газова криза 2009 р.: порівняльний погляд з Києва, Бухареста та Кишинева» (2010), «Російсько-грузинська війна: тристоронній когнітивний інституційний підхід до прийняття рішень у кризових ситуаціях» (2009) та ін.

У заході візьмуть участь директор ІЄАС, голова Комітету ВРУ з питань європейської інтеграції Посол Борис Тарасюк, науковий директор ІЄАС Олександр Сушко, директор Центру запобігання конфліктів та раннього попередження Юліан Кіфу (Румунія), програмний директор Інституту громадської політики Оазу Нантой (Республіка Молдова), дослідник Інституту демократії ім. Пилипа Орлика Наталія Беліцер та політичний аналітик ІЄАС Володимир Горбач.

Презентація відбудеться 11 березня 2011 року з 10.00 до 12.00 у приміщенні прес-центру Українського національного інформаційного агентства «УКРІНФОРМ» (м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 8/16).

Підтвердити участь можна за тел. (044) 238 68 43, 230-83-76 або e-mail: nataliya.sad@ieac.org.ua.
Контактні особи: Наталія Сад, Віта Базан.

Джерело : Інститут Євро-Атлантичного співробітництва

Автор : Наталія Сад

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s