68% українців вважають, що в Україні не сформована національна ідея

68% українців вважають, що в Україні не сформована національна ідея. 12% опитаних так не вважають, а кожен п’ятий респондент завагався з відповіддю. Такі дані дослідження на тему «Ставлення до національної ідеї в Україні», проведеного компанією Research & Branding Group у період з 15 по 25 травня.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі компанії, більшість населення країни (77%) вважає актуальною на сьогоднішній день для України розробку національної ідеї. Найбільша кількість таких респондентів – віком від 55 років. Чверть мешканців України не змогла відповісти, серед них – найбільша кількість респондентів віком від 18-29 років.

Довідка ZAXID.NET :

У період з 15 по 25 травня 2011 року компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки населення України щодо вивчення ставлення українців до національної ідеї. Збір інформації проводився методом особистого інтерв’ю у 24-х областях України і АР Крим. Респонденти відбиралися за квотною вибіркою, що репрезентує доросле населення країни за місцем проживання (область), статтю і віком. Обсяг вибіркової сукупності становив2089 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить + -2,2%.

Джерело : zaxid.net

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s