Мінкульт: структуру «Софії Київської» буде збережено

Міністр культури Михайло Кулиняк запевнив, що буде вирішено проблеми завершення реставрації інженерних мереж на території Національного заповідника «Софія Київська», а для розміщення фондових колекцій виділять відреставровані площі.

Про це йшлося під час зустрічі Міністра з колективом «Софії Київської», яка відбулася 23 червня на території заповідника. Михайло Кулиняк також повідомив, що структуру заповідника та його кадровий потенціал буде збережено.

У ході зустрічі Міністр дав відповіді на питання, які хвилювали працівників, та наголосив, що головним завданням Міністерства культури та заповідника на 2011 рік є виконання Указу Президента України щодо святкування 1000-літнього ювілею Софійського собору.

Михайло Кулиняк зауважив, що відвідуючи пам’ятки заповідника разом з міжнародними урядовими делегаціями, він завжди відзначав високий рівень Національного заповідника “Софія Київська”.

За його словами, Міністерство культури сприятиме збереженню заповідника як цілісного музейного та майнового комплексу. В питанні взаємовідносин державного музею і релігійних конфесій Мінкульт дотримуватиметься виваженої політики. Ніяких радикальних заходів, які б негативно впливали на архітектурно-історичні пам’ятки, допущено не буде.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України №552-р від 9 червня 2001 р. цілісний майновий комплекс національного заповідника «Софія Київська» передано у сферу управління Міністерства культури.

Джерело : Прес-служба Міністерства культури України

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s