Третя панельна дискусія “Пограниччя – зона великих єресей?” в рамках міжнародного проекту “Уроки Мілоша для України” (2.12.2011, Харків)

Третя  панельна дискусія

“Пограниччя – зона великих єресей?”

в рамках міжнародного проекту “Уроки Мілоша для України”

2 грудня 2011 року о 15.30 в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна (Харків, пл. Свободи 4, ауд. «Велика хімічна»)   відбудеться панельна дискусія  “Пограниччя – зона великих єресей ”.

Основні дискутанти – Кшиштоф Чижевський (Польща), Микола Рябчук (Україна), Віктор Єрофеєв (Росія). Модератор Дискусії – історик Ярослав Грицак (Україна).

Анонсована панельна дискусія є заключною у серії міжнародних дискусій в проекті “Уроки Мілоша для України”. Попередні дві  відбулися у Львові, 17 вересня ц.р в часі Форуму видавців,  і  11 жовтня  – у Дніпропетовську.

У такий спосіб  Україна долучилася до масштабних відзначень сторіччя зі дня народження великого мислителя і поета, які тривають зараз у Польщі. Нагадаємо, що 2011 рік оголошено Роком Мілоша (http://www.milosz365.pl/)

Проект  здійснює ГО “Форум видавців” (http://www.bookforum.com.ua/)  за підтримки Міністерства культури і національної спадщини (MKiDN) Республіки Польща (http://www.mkidn.gov.pl/), Польського Інституту в Києві (http://www.polinst.kiev.ua/) та Інституту Книжки (http://www.instytutksiazki.pl/).

До участі  у Дискусії запрошуються студенти, науковці, письменники, історики,  а також всі зацікавлені особи.

До уваги журналістів: перед Дискусією (час буде уточнено) в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбудеться прес-конференція за участю модератора та дискутантів.

Дискутанти:  

Кшиштоф Чижевський (Польща)  – аніматор культури, поет і есеїст, редактор. Магістр філології Університету ім. Адама Міцкевича у Познані, працював як театральний актор та інструктор, декламатор поезії, згодом у час воєнного стану в Польщі видавав нелегальний часопис “Час Культури” з яким співпрацював до кінця 80-х років.

З кінця 80-х викладає історію культури і естетики у Вищій школі пластичних мистецтв у Познані, Варшавському університеті та інших вищих школах. Заснував власний театр “Арка”, де реалізував численні проекти. У 1990 році став одним з ініціаторів створення Фундації Пограниччя, де створив і реалізував програми  – Центр документації культур пограниччя, Школу пограниччя, Кафе Європа, Відкриті регіони Центрально-Східної Європи, Гра скляних намистинок, Академія Нова Агора, Міжнародний Діалог Кавказу і Середньої Азії. Володар численних міжнародних нагород і відзнак.

Більше: http://www.humanities.org.ua/projects.php?pid=188

 

Микола Рябчук (Україна) – український журналіст, публіцист, поет, прозаїк, перекладач, колумніст.

Працював редактором, завідувачем відділу та заступником головного редактора журналу «Всесвіт», оглядачем відділу культури газети «День», відповідальним редактором часопису «Критика», науковим співробітником Інституту культурної політики та Центру європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У 1994—1996 та 1999 роках перебував на викладацькій та дослідницькій роботах у США. З 1997 року член Асоціації українських письменників. Починаючи з 2006 року, по понеділках пише колонку у «Газеті по-українськи». З 27 серпня 2010 року член Київської незалежної медіа-профспілки.Опублікував кілька книжок та десятки статей в українських і зарубіжних журналах та наукових збірниках. Поряд з літературними та культурологічними темами активно досліджує проблеми становлення національної ідентичності, формування громадянського суспільства та державонацієтворення.

Перекладає з англійської та польської мов.

Більше http://uk.wikipedia.org/wiki/Рябчук_Микола_Юрійович

Координатори проекту:

Відповідальна за медіапромоцію  – Світлана Одинець, +38(098) 79 06 877 svitlana.odynets@gmail.com

Ігор Марков, igor.markow@gmail.com, +380-50-519-20-17

Андрій Павлишин, pavlysyn@ukr.net, +380-93-47-20-339

Наші партнери: Українсько-польський академічний центр науки та культури Харківського національного університета імені В.Н. Каразіна; директор Центру Тетяна Біткова, upc_karazin@ukr.net; +38-0509649281

Офіційний медіа-партнер: Дзеркало тижня

 Медіа-партнери:  zaxid.net, газета «День», Політ.UA

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s