Historians In Ua

Дорогі колеги!

Хочемо поінформувати Вас про відкриття інтернет-мережі гуманітаріїв України і світу, яку ми назвали www.historians.in.ua Будемо вдячні за відвідання нашого сайту та запрошуємо до співпраці!

Зараз на сайті розміщено низка матеріалів з історії, філософії, мово- і літературознавства: авторські колонки; інтерв’ю з Оксаною Остапчук про російську україністику та з Леонідом Зашкільняком – про українсько-польський діалог; розвідка Віталія Нахмановича про образ єврея в українських народних піснях та звіт Олександри Бінерт про міжнародну конференцію про Бабин Яр, що відбулася у жовтні в Києві; дискусійна стаття Ольги Брюховецької про певні тенденції розвитку Києво-Могилянської академії; критичні анотації нових книжок та оголошення про конференції і конкурси. Особливу увагу звертаємо на наш «Архів», де вже розміщено повнотекстові електронні версії часописів «Україна Модерна» (2007-2010) та «Україна в минулому» (1992-1996), а також унікальні статті Віктора Петрова про неокласиків та Вячеслава Заїкина – про українську історіографію.

Наш сайт регулярно поповнюватиметься щонайменше двічі на тиждень. Наступного його оновлення, з огляду на різдвяні свята, чекайте 9 січня.

Оскільки наш проект некомерційний, нам дуже залежить на донесенні інформації про нього до потенційно зацікавлених осіб. Тому ми будемо дуже Вам вдячні за поширення інформації про сайт, покликів на його матеріали серед Ваших колег, друзів, учнів. Запрошуємо до співпраці, партнерства та авторства! А також просимо чекати на публічні події, дискусії та літні школи. Окрім того, уже найближчим часом буде створена група нашого сайту на Фейсбуці, яка дозволить оперативно отримувати інформацію про усі наші новини і поповнення.

Цей лист ми розсилаємо на ті адреси, що нам вдалося зібрати за попередні роки регіональних та міжнародних презентацій. Просимо вибачення, якщо Ви отримаєте цього листа двічі чи навіть тричі – ми вдосконалюватимемо нашу базу даних. І будемо вдячні за повідомлення про такі повтори, аби уникати їх в майбутньому. Просимо також дати знати, якщо хтось заперечує проти внесення його електронної адреси до нашої бази.

Імейл, із якого Ви отримаєте цього листа, це контактна адреса редакції, за якою Ви можете звернутися до нас із будь-якими запитаннями і пропозиціями.

З Новим роком! І до зустріч в мережі!

Андрій Портнов, Володимир Маслійчук

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s