Стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC, Польща) у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU, Лодзь, Польща) та Центром Європейських Фондів (BFE, Лодзь) оголошують набір учасників стажування “Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок”.


Європейські кваліфікаційні рамки – рамка кваліфікацій європейського простору вищої освіти та Європейська рамка кваліфікацій для навчання протягом життя (Lifelong Learning Programme).

Цільова група проекту: викладацький склад Вищих Навчальних Закладів України, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ (30 осіб).

Тривалість стажування: 6 днів (25 листопада – 01 грудня 2012 року), м. Лодзь, Польща

Тематика стажувань:
• трирівнева система вищої освіти та квалікаційні рівні європейського освітнього простору. Їх порівняльний аналіз з українськими відповідниками. Рівні та засади визнання українських освітніх документів в європейському освітньому просторі.
• проектний підхід в організації навчального процесу в європейських університетах. Формування навчальних планів з застосуванням проектного підходу
• практична реалізація в рамках організації навчального процесу принципу мобільності студентів та викладачів через використання спеціалізованих фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності
• робота над власними обмінними, навчальними та дослідницькими проектами, фінансованими з джерел ЄС: приклади, досвід, вимоги до учасників подібних проектів.

Програма стажування передбачає 30 годин лекційних та практичних занять.

Сертифікат – офіційний сертифікат про отримання післядипломної освіти, форма міністерства освіти Республіки Польща.

Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.

Кращі учасники стажування отримають запрошення до участі в додатковій програмі, в рамках якої відбуватиметься розробка власних проектів, орієнтованих на залучення фінансування з відповідних фондів ЄС. Дана програма на 70-80% фінансуватиметься з коштів ЄС та триватиме протягом лютого-квітня 2013 року.

Вартість: 1500,00 грн та 380,00 Євро.

Включає в себе: проїзд, проживання (2-х місні номери), дворазове харчування (сніданки та обіди), навчання, роздатковий матеріал, сертифікат, культурна програма, інтеграційна та підсумкова вечірки, візова підтримка (без врахування візового збору).

Для участі в проекті необхідно надіслати CV на адресу: ceasc.lodz@gmail.com з приміткою “ERK” до 01 листопада 2012 року включно.

Контактна особа: Ольга Поліщук, +38 093 210 93 42

Джерело : Fundacja CEASC

Автор : Микола Смолінський

Додатки : Анонс ( ANONS_CEASC_Lodz.doc, 66 Kb )

Портал “Громадський простір” ( http://www.civicua.org )

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s