У кінотеатрі «Боммер» буде відкрито Музей історії кіно міста Харкова

В рамках V Міжнародного фестивалю «Харьковская сирень» в кінотеатрі «Боммер» планується відкрити Музей історії кіно міста Харкова. Про це повідомила сьогодні співголова оргкомітету Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень», начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич.

«Кінотеатр «Боммер» має давню історію, яка пов’язана з кіно в місті Харкові. Брати Боммер – чудові люди, вони залишили нащадкам таке чудове місце, якому на сьогодні необхідно нове дихання, нові креативні проекти для того, щоб воно було справжнім центром інтелектуального кіно. Тут має бути місце, де ми могли б перегорнути сторінки історії харківського кінематографу, які пов’язані і з ім’ям Федецького, і з іншими іменами. По праву фотографії та копії знімків Альфреда Федецького займуть своє місце в експозиції, яка буде розповідати про історію кіно в місті Харкові», – зазначила вона.

За словами Вікторії Маренич, також під час V Міжнародного кінофестивалю «Харьковская сирень» в кінотеатрі проводитимуться зустрічі зі знаменитостями і майстер-класи відомих режисерів.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s