Цифрове та візуальне: нові перспективи та напрямки історії міст Центрально-Східної Європи (7-8 листопада 2013 р., Львів)

Lviv_center_!

7-8 листопада 2013 року в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи відбудеться практичний семінар “Цифрове та візуальне: нові перспективи та напрямки історії міст Центрально-Східної Європи”.

Ідея семінару – проаналізувати нові тенденції цифрової історії в урбаністичних дослідженнях в регіоні Центрально-Східної Європи і те, як вони співвідносяться із розвитком цього напрямку досліджень у світі. Ми обговорюватимемо як історики роблять дослідження у цифровому форматі та поширюють історичну інформацію через нові канали комунікації, якими є нові тактики візуалізації даних та наскільки змінюється наукова парадигма історика після цифрового повороту,як нові технології змінюють принципи наукової співпраці та якими можуть бути дослідницькі колаборативні проекти, і головне – які переваги та виклики це формує для дослідників міст.

Цей семінар стане доброю нагодою для обміну досвідом та платформою для створення мережі експертів та інституцій, які впроваджують цифрову історію у регіоні Центрально-Східної Європи та безпосередньо в Україні.

 

Участь у семінарі безкоштовна. Організатори не забезпечують учасників проїздом та проживанням.

Робоча мова семінару: англійська

Очікувані проекти-учасники семінару:

Warszawa 39

Центр міської історії – ЛІА

reVILNA. Vilnius Ghetto Project

Brama Grodzka

Starosajmiste.info – Past and present of Staro sajmište

Експерти та дискутанти:

Др. Пол Артур (Paul Arthur), Університет Західного Сіднею (University of Western Sydney), президент Австралійської асоціації Цифрової Гуманістики (Australasian Association for Digital Humanities), Австралія.

Др. Чарльз ван ден Гювель (Dr. Charles van den Heuvel), королівська нідерландська академія науки і мистецтва (Royal Netherlands Academy of Arts and Sciences), директор науково-дослідницької групи у Huygens Institute (KNAW), Нідерланди.

За інформацією просимо звертатися до координатора семінару Марічки Погорілко за тел. 275 17 34 або електронною поштою m.pohorilko@lvivcenter.org

Детальніша інформація про семінар і програма буде доступна на сайті Центру міської історії у вересні.

Cемінар відбудеться за підтримки Європейської асоціації цифрової гуманістики.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s