Виставка творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу «Історія та уроки Голокосту» 29 вересня – 20 жовтня 2013 р.

Департамент культури Київської міської державної адміністрації

Музей історії міста Києва

Музей Шолом-Алейхема

Український центр вивчення історії Голокосту

Громадський комітет для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру

Zaproshennya_Vystavka(1)

До 72 річниці трагедії Бабиного Яру

 

Єврейський Голокост очима дітей України

Виставка творчих робіт учасників

Всеукраїнського конкурсу «Історія та уроки Голокосту»

29 вересня – 20 жовтня 2013 р.

 

Всеукраїнський конкурс учнівських дослідницьких і творчих робіт «Історія та уроки Голокосту» був заснований київським вчителем Іллею Медвинським 2001 р. Вже понад 10 років його проводить Український центр вивчення історії Голокосту спільно с різними партнерами (Євро-Азійський єврейський конгрес, посольства Ізраїлю та США тощо). З 2012 р. конкурс набув міжнародного статусу. Цього року в пам’ять про засновника й беззмінного члена журі конкурсу йому надано ім’я І.Б. Медвинського.

Основною метою Конкурсу є дослідження маловідомих сторінок всесвітньої історії, історії України, краєзнавства, пов’язаних з історією Голокосту, долею українського єврейства в роки Другої світової війни. Молоді люди, учасники Конкурсу, вивчають історію Голокосту як складову частину власної національної історії. Через цю важку проблематику Конкурс сприяє розвиткові в українському суспільстві ідей толерантності, взаєморозуміння, міжнаціональної злагоди.

За тринадцять років на Конкурс було подано близько трьох тисяч робіт, а учасниками фінальної частини стали більше тисячі молодих громадян України. В останні роки до нашого Конкурсу долучилися учні з Білорусі та Молдови. З 2010 р. у межах Конкурсу виокремлено секцію творчих робіт, що включає в себе літературні, художні та кінематографічні твори, присвячені Голокосту.

На виставці представлено також творчі роботи, презентовані на Київському конкурсі дослідницьких робіт, просвітницьких та творчих проектів «Бабин Яр: людина, влада, історія. До 70-річчя трагедії», проведеному 2010–2011 рр. Громадським комітетом «Бабин Яр» і Українським центром вивчення історії Голокосту за підтримки Посольства Франції в Україні та за участі Музею історії м. Києва і Музею Шолом-Алейхема.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s