Двом харківським школам повернули імена радянських героїв

Школам №79 та 92 у Харкові присвоїли імена героїв Радянського Союзу – Василя Поколодного та Петра Набойченка. Відповідне рішення ухвалили на сесії Харківської міської ради 25 вересня.

Директор департаменту освіти Харківської міськради Ольга Деменко розповіла, що  клопотання про перейменування шкіл подала адміністрація Жовтневого району, до якої звернулися трудові колективи шкіл.

«Тепер навчальні заклади будуть називатися Харківська загальноосвітня школа I-II ступенів №79 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В. Поколодного та Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів №92 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П. Набойченка», – йдеться у повідомленні міськради.

Повідомляється, що школа №79 носила ім’я Василя Поколодного з 1965 року, а ім’я Петра Набойченка надали школі №92 в 1968 році. Однак пізніше ці імена в назвах навчальних установ були втрачені.

Нагадаємо, 25 вересня регіонали і комуністи Харківської міськрадипроголосували за рішення про демонтаж меморіальної дошки мовознавцю та історику літератури Юрію Шевельову.

Тиждень.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s