Харківський процес над нацистськими злочинцями привертає увагу істориків, політиків та всіх, кому небайдужі ті страшні події. Михайло Добкін

Виступаючи в ефірі програми обласного телебачення «Час влади» голова ХОДА Михайло Добкін зазначив, що цей рік для Харківщини особливий, адже кожен населений пункт області відзначає ювілей визволення від німецько-фашистських загарбників. До значимих заходів, пов’язаних з Великою Вітчизняною війною, відноситься і харківський процес над нацистськими злочинцями, який відбувся в грудні 1943 року.

«Цей процес привертає увагу істориків, політиків та всіх, кому небайдужі ті страшні події, які пережили наше місто, наша область і наша країна. Те, що було в Нюрнбергу, відбулося в Харкові на 2 роки раніше. Цей судовий процес у нашому місті був передвісником невідворотності покарання за військові злочини перед народом. Те що сталося, ще раз підкреслило, які жахи, страждання і яке горе пережили наші земляки за 641 день окупації», – сказав Михайло Добкін.

На думку голови ХОДА, використання інформації про процес у справі фашистських окупантів та їх пособників, що відбувся у Харкові, дає ще одну можливість боротьби за збереження історичної правди.

Новини Харківської обласної державної адміністрації

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s