Рішення про скасування встановлення меморіальної дошки Юрію Шевельову ухвалене в інтересах територіальної громади Харкова (Михайло Добкін)

 

В ефірі програми «Час влади» на ХОД ТРК голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявив, що рішення про скасування встановлення меморіальної дошки Юрію Шевельову, яке було ухвалене 25 вересня на сесії Харківської міської ради, задовольнило переважну більшість жителів міста Харкова.

«Скільки у нас в Харкові було встановлено меморіальних дошок? Хоч по одній був коли-небудь резонанс або розбіжність? Не було. Тому що жодного разу до цього не намагалися встановити пам’ятну таблицю не для того, щоб увічнити пам’ять людини, а для того, щоб внести розкол у суспільство, показати або нав’язати спроби боротьби влади з видатними вченими, зі знавцями чого-небудь, що має відношення до України. Якби наше суспільство підтримувало встановлення пам’ятної таблиці Юрію Шевельову в такому вигляді, як це відбувалося, напевно, вона висіла б на тому місці, де її встановили. Але ми отримали десятки звернень від громадських організацій, просто від мешканців міста з вимогою прибрати таблицю, що увічнює пам’ять людини, яка, на думку харків’ян, не гідна цієї пам’яті. Тому ми ухвалили рішення на користь територіальної громади, і воно задовольнило більшість жителів міста Харкова», – сказав Михайло Добкін.

Новини Харківської обласної державної адміністрації

 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s