Харківський письменник Юрій Мельник висловив підтримку позиції губернатора щодо недопущення поширення фашизму і нацизму, а також встановлення в Харкові меморіальної дошки Юрію Шевельову

Схід України виявився найбільш духовно живим місцем України, а Харків – столиця Слобожанщини – Сходу України. З такими словами звернувся до голови ХОДА Михайла Добкіна харківський письменник Юрій Мельник в листі, в якому висловив підтримку позиції губернатора щодо недопущення поширення фашизму і нацизму, а також встановлення в Харкові меморіальної дошки Юрію Шевельову.

«Радий, що Схід України складається з людей з живими душами, з живою совістю, які підтримали Вас у питанні про неприпустимість прославлення людей, які заплямували себе співпрацею з нелюдським фашистським режимом, готовим знищувати цілі народи лише за національною ознакою. Радий, що керівниками мого рідного Харкова виявилися люди, для яких на першому місці стоять моральні якості людини, а не його наукові заслуги, якими б великими вони не були б», – йдеться в листі.

Також свою підтримку позиції Михайла Добкіна висловила мешканка м. Києва Людмила Андрющенко , яка народилася в Харкові . У своєму зверненні на Урядову гарячу лінію Людмила Андрющенко подякувала Михайлу Добкіну і Харківському міському голові Геннадію Кернесу «за їх громадянську позицію щодо питання встановлення меморіальної дошки Шевельову».

Офіційний портал Харківської обласної державної адміністрації

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s