Етнічні німці Харкова готуються до V з’їзду німців України

В кінотеатрі «Боммер» 26 жовтня відбулася Обласна конференція з виборів делегатів на V з’їзд етнічних німців України. У конференції взяли участь заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА Ольга Дутова, голова Харківського обласного товариства німців «Відергебурт» Андрій Фукс, члени товариства.

За словами Андрія Фукса, конференція присвячена виборам делегатів на V з’їзд німців України, а також обговоренню програмних документів з’їзду.

«З’їзд німців України проводиться в країні з 1996 року, раз на чотири роки. Завдання з’їзду – підведення підсумків за минулі 4 роки роботи рад, визначення завдань, які стоять перед етносом в наступний 4-річний період, взаємовідносин з органами управління в Німеччині та Україні з тим, щоб вони монолітно вирішували проблеми. Цього року з’їзд відбудеться в грудні в м. Київ. На з’їзд необхідно обрати на нашу виборчому округу 5 осіб. Усього в нашій області 2 виборчих ділянки: одна в Харкові, до складу якого входить Харківський, Дергачівський, Чугуївський, Зміївський, Куп’янський райони; другий – у Лозівському районі, до складу якого входить м. Лозова, Кегичівський, Красноградський та інші райони», – повідомив Андрій Фукс.

Також він зазначив, що станом на 2001 рік в Україні проживало не більше 33 тис. німців, у Харківській області – близько 1,5 тисяч німців.

Офіційний портал Харківської обласної державної адміністрації

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s