Харків’янин візьме участь у заходах, присвячених святкуванню 70-річчя визволення столиці України від фашистських загарбників

У Київ вирушила делегація харків’ян для участі у заходах, присвячених святкуванню 70-річчя визволення столиці України від фашистських загарбників. Почесний член делегації – Михайло Бушков, ветеран Великої Вітчизняної війни, визволитель міста Києва. Участь у бойових діях для Михайла Бушкова почалася в липні 1943 року на Курській дузі, у складі 22-ї гвардійської Фастівської мотострілецької бригади звільняв Київ, завершив участь в бойових діях в серпні 1944 року в Польщі, біля Кракова. Нагороджений медалями «За відвагу», орденом «Червоної зірки».

«Я дуже радий, що їду до Києва, адже з цим містом я був пов’язаний в роки Великої Вітчизняної війни. Звільнення Києва почалося у вересні 1943-го, я пам’ятаю, як ми переправилися з боями на правий берег і пам’ятаю Дніпро. Він був сивим, зовсім сивим, немов людина. І поки я дивився на нього, він з кожною хвилиною міняв колір, вода в ньому ставала червоною від крові. І коли Київ був звільнений, радість наша була невимовною», – розповів Михайло Бушков.

Заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА – начальник управління внутрішньої політики Ольга Дутова зазначила, що Департаментом масових комунікацій ХОДА було надано сприяння в організації поїздки делегації.

«Запрошення приїхати на святкування 70-річчя визволення столиці України від фашистських загарбників надійшло від голови Київської облдержадміністрації Олександра Попова. Наш Департамент надав допомогу в організації поїздки, і ми дуже раді, що Михайло Бушков сприйняв запрошення з таким ентузіазмом. Будемо з нетерпінням чекати його повернення, хочемо почути враження», – сказала Ольга Дутова.

Супроводжуючий ветерана голова Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, учасників бойових дій та інвалідів війни Сергій Самойлов розповів про діяльність організації і зазначив, що миротворці брали участь у Всеукраїнській естафеті пам’яті.

«Ми приймачі бойових традицій наших славних ветеранів, ми приймаємо естафету пам’яті і передаємо молодшому підростаючому поколінню. І таким чином формується своєрідний ланцюжок спадкоємності поколінь», – зазначив Сергій Самойлов.

Офіційний портал Харківської обласної державної адміністрації

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s