Харківській делегації надали привітний прийом на заходах, присвячених святкуванню 70-річчя визволення столиці України від фашистських загарбників

Ветеран Великої Вітчизняної війни, визволитель міста Києва Михайло Бушков ввечері 6 листопада повернувся до Харкова після участі у заходах, присвячених святкуванню 70-річчя визволення столиці України від фашистських загарбників. Ветеран провів майже три дні в Києві, куди відправився на запрошення голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова.

В Харкові Михайла Яковича зустріли заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА – начальник управління внутрішньої політики Ольга Дутова, члени Харківської обласної громадської організації миротворців ООН, рідні.

Михайло Бушков розповів, що поїздка пройшла чудово, в Києві всіх ветеранів чекав привітний прийом.

«Я хотів би подякувати всім, хто брав участь в організації цієї поїздки, це дійсно багато значить для мене. Я йшов вулицями Києва, до мене підходили люди, потискували мені руку, дякували за Перемогу. І я згадував, як підходив до Києва в 1943 році, як приймав участь в атаках і контратаках, як навколо свистіли кулі», – сказав Михайло Бушков.

Супроводжуючий ветерана голова Харківської обласної громадської організації миротворців ООН Сергій Самойлов розповів, що зустрівся на святкових заходах з багатьма молодими ентузіастами, супроводжуючими ветеранів.

«Коли відбуваються такі заходи і влада передбачає участь у них молодого покоління – це прекрасна задумка, це практичне залучення до ветеранського руху, це зв’язок поколінь», – сказав Сергій Самойлов.

Довідка. Участь у бойових діях для Михайла Яковича Бушкова почалася в липні 1943 року на Курській дузі, у складі 22-ий гвардійської Фастівської мотострілецької бригади він звільняв Київ, завершив участь в бойових діях в серпні 1944 року в Польщі, біля Кракова. Нагороджений медалями «За відвагу», орденом «Червоної зірки».

Офіційний портал Харківської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s