Наша спадщина та її сучасне значення: пам’ятники, назви вулиць

Команда проекту “Україна активна: загоєння минулого” радо запрошує взяти участь у семінарі-діалозі “Наша спадщина та її сучасне значення: пам’ятники, назви вулиць”, який відбудеться 12-15 грудня у Чернігові.

Дозвольте запросити до чесної розмови про нашу спадщину, втілену у символах різних епох: назвах міст, вулиць, пам’ятниках. Як вони впливають на нас, наші родини, яке значення мають для наших громад? Які з символів минулого стали частиною нашої колективної пам’яті, чому окремі з них викликають суперечки?

Будьмо готові поважати унікальність кожного з нас, визнаючи право на пам’ять і власне сприйняття історії. У форматі діалогу ми намагатимемось розширити розуміння сучасного значення спадщини, усвідомити, на чому воно ґрунтується, зрозуміти іншу точку зору, її природу з тим, щоби перетворити приховані потенційні конфлікти у можливість конструктивної взаємодії в майбутньому.

Подавати заявки на участь у семінарі-діалозі представників громадських рухів та організацій, науковців, журналістів, фахівців та ентузіастів, які зацікавлені у практичному застосуванні результатів. Запрошуємо також представників інших країн.

Фасилітатори: Діана Дамша (Румунія), Тарас Грицюк (Україна).
Робочі мови: українська, російська, англійська.

Щоби взяти участь у діалозі, просимо до 30 листопада включно заповнити онлайнову заявку учасника за адресою: http://goo.gl/5BZJFA. Про результати відбору ми повідомимо особисто кожному потенційному учаснику до 5 грудня.

Обов’язковою умовою є участь у зустрічах та семінарах діалогу впродовж усіх чотирьох днів, а також дотримання прийнятих правил ведення діалогу. У семінарі-діалозі можуть взяти участь ті, хто досягнув 18 років.

Будь ласка, зауважте: організатори беруть на себе покриття витрат на проживання та харчування учасників упродовж семінару. Витрати на проїзд до місця проведення семінару учасники покривають власним коштом.

В основі діалогу лежать принципи:

  • поваги до права кожної людини на власне бачення світу;
  • досягнення порозуміння без пошуку винних: ЩО правильно, а не ХТО правий;
  • пізнання минулого через життєві історії інших людей;
  • розуміння, що побудова майбутнього заснована на засадах відповідальності за минуле.

Семінар-діалог є частиною проекту “Україна активна: загоєння минулого”, який упроваджується з 2010 р. командою однодумців Міжнародної громадської організації “Основи свободи” за підтримки програми “Церква в дії” (“Керк-ін-акціє”) міжцерковної організації ICCO (Нідерланди).

Контакти команди організаторів:
Олекса Стасевич, тел.: +380 50 309 7997 та +380 67 622 7218
E-Mail: ukrainian.action at gmail.com
www.ukrainian-action.org.ua | www.fb.com/uahtp

Джерело : МГО “Основи свободи”

Автор : Олекса Стасевич

Портал “Громадський простір” (http://www.civicua.org)

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s