Культурні заклади Харківщини вшанують пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні

На виконання Указу Президента України Віктора Януковича «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні» та згідно з Планом заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні, організації та проведення в області Дня пам’яті жертв голодоморів (23 листопада 2013 року) у культурних закладах Харківщини відбудеться низка заходів. Про це повідомив директор Департаменту культури і туризму Дмитри Кузнєцов.

Зокрема, тематичні книжкові виставки «Над пам’яттю не владний час», «Жнива скорботи. Голод 33-го…» відбудуться в обласних бібліотеках та Харківському училищі культури; уроки пам’яті «Збудуймо пам’яті незгасимий собор…» та тематичні бесіди «Геноцид українського народу» відбудуться у Харківському училищі культури та Лозівському училищі культури і мистецтв; читацька конференція «Голодомор в українській літературі: Василь Барка «Жовтий князь», Улас Самчук «Марія» відбудеться у Харківському художньому училищі.

У Харківському історичному музеї з 26 по 29 листопада заплановано проведення пам’ятних заходів «Голодомор на Харківщині». Також працівниками музею організовано проведення пересувної виставки у навчальних закладах області «Свіча скорботи», експонування якої завершиться 22 листопада 2013 року.

Обласні театри в цей день працюють згідно річних планів роботи, однак з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору та відзначення 80-тих роковин трагедії українського народу, адміністраціями театрів заплановано 23 листопада 2013 року проведення тематичних хвилин скорботи та інформаційних виступів перед початком вистав. 23 листопада у Харківському державному академічному театрі ім. Т.Г. Шевченка буде представлено виставу «Язичники». У Харківському академічному театрі музичної комедії відбудеться творчий вечір актора театру Олексія Гавинського. Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. Лисенка представить кантату «Іоанн Дамаскін».

Офіційний портал Харківської обласної державної адміністрації

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s