CFP: East/West: Journal of Ukrainian Studies. Canadian Institute of Ukrainian Studies, Edmonton, Alberta, Canada

«Схід/Захід: Журнал українознавчих студій» науковий журнал, створений на базі Канадського інституту українських студій Університету Альберти. Головний редактор журналу – професор відділу сучасних мов і культурологічних студій Альбертського університету Олег Ільницький.

«Схід/Захід: Журнал українознавчих студій» є електронним періодичним рецензійним виданням, який публікує ориґінальні дослідницькі статті, огляди й рецензії, а також матеріали, підготовлені за допомогою веб-технологій та мультимедійних засобів (наприклад, аудіо та візуальні матеріали). Окрім регулярних, будуть видаватися тематичні випуски, підготовлені запрошеними редакторами. Журнал є відкритим форумом для наукових дебатів та обмінів думками.

Пріоритет у журналі мають такі теми: ранньомодерний, модерний та сучасний періоди; культурна географія й геополітика; імперії, реґіони, кордони й прикордоння; домінантні й підпорядковані культури; колективні ідентичності, багатокультурність, націоналізм; соціокультурні основи модернізації; українські гуманітарні й суспільні науки в порівняльній та міждисциплінарній перспективі.

Запрошуємо надсилати статті англійською мовою обсягом до 7000 слів та рецензії обсягом до 1000 слів.

Докладніше про вимоги до оформлення статей див. тут: http://ewjus.com/ojs/index.php?journal=ewjus&page=about&op=submissions#authorGuidelines

В окремих випадках редколегія може здійснювати переклад статей з української силами редакції. Запрошуємо надсилати заявки із статтями проф. Олегу Ільницькому на адресу oleh.ilnytzkyj{at}ualberta.ca

http://ewjus.com/

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s