Харківському історичному музею буде присвоєно ім’я його засновника, академіка АН України Миколи Сумцова

 

В Харківському історичному музеї відбулося засідання круглого столу «Люди ініціативи дорогі в усі часи», присвячене 160-річчю з дня народження Миколи Федоровича Сумцова. Учасниками заходу були викладачі та студенти вищих навчальних закладів Харкова, музейні працівникі та краєзнавці, представники Харківської обласної ради, Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

В рамках заходу відбулося громадське обговорення питання присвоєння Харківському історичному музею імені його засновника і першого директора, академіка АН України М.Ф. Сумцова.

Учасники круглого столу обговорили різнопланову діяльність Миколи Сумцова, його внесок в розвиток науки та культури Слобожанщині. Онука М.Ф. Сумцова – Ганна Хіріна представила його постать з точки зору родинних спогадів, і подарувала Харківському історичному музею портрет доньки академіка з родинної колекції.

Також було продемонстровано документальний фільм «М. Ф. Сумцов – директор Музею Слобідської України імені Г. С. Сковороди», створений співробітниками відділу науково-інформаційних технологій та маркетингу Харківського історичного музею.

За підсумками засідання було прийнято резолюцію щодо доцільності присвоєння імені Миколи Федоровича Сумцова обласному комунальному закладу «Харківський історичний музей».

Харківська обласна державна адміністрація

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s