Міфи та легенди залучать туристів на Слобожанщину

 

11 листопада в художній галереї «Мистецтво Слобожанщини» в рамках презентації проекту «Стежиною легенд Слобожанщини» відбулося засідання дискусійного круглого столу за темою «Легенда, як засіб залучення туристів». У заході взяли участь директор Департаменту культури та туризму ХОДА Олег Яцина, історики, краєзнавці, етнографи, екскурсоводи.

З боку обласної адміністрації Олег Яцина пообіцяв всебічну підтримку цього проекту: «Наскільки я знаю, такий величезний пласт усного фольклору, як легенди, не був особливо досліджений. Проте, у нас на Харківщині чимало знаходиться у літературі таких речей, які можна кваліфікувати, як легенди. Тому, я думаю ви взялися за дуже гарну справу, і це благородне започаткування досягне поставленої мети, а ми зі свого боку будемо вам допомагати».

За словами організатора заходу – т.в.п. директора ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Валентини Холодок, мета проекту – створення позитивного туристичного іміджу, збільшення туристичного потоку завдяки використанню легенд в туристсько-інформаційній діяльності.

«Перший етап проекту – пошуковий. Ми будемо займатися збором, систематизацією легенд, а вже другий етап має практичну спрямованість. Ми будемо проводити інфотури на ті об’єкти, де є легенди, виготовляти поліграфічну та сувенірну продукцію з сюжетами легенд, плануємо створити фільм про легенди Харківщини,  видати збірку «Легенди Харківщини». Легенда обов’язково несе в собі таємницю, яку людям завжди цікаво розгадати та побачити на власні очі місця, де це відбувалось», – сказала вона.

У Харківському організаційно-методичному центрі туризму вже зібрано понад десяток найпоширеніших легенд Слобожанщини. Проте кожен мешканець області, хто знає їх нову версію, або чув у своїй родині власну легенду рідного краю, може долучитися до нового проекту «Стежиною легенд Слобожанщини».

Харківська обласна державна адміністрація

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s