Чи потрібен пам’ятник Григорію Сковороді на харківському Майдані Свободи? (опитування)

3 грудня, з 10.00 до 12.00 за ініціативи Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди на майдані Свободи в Харкові відбулося анкетування. Наукові співробітники та волонтери збирали думки мешканців Харкова щодо можливості створення комплексу «Дух Свободи» з фонтаном «Нерівна всім рівність» та пам’ятником Григорію Сковороді.

«Науковці, знавці творчості Григорія Сковороди неодноразово висловлювались на підтримку такої ідеї. Григорій Сковорода, який проходить через усі переоцінки цінностей в історії України, фундатор і виразник питомо української філософії серця, філософії свободи може стати точкою примирення для багатьох, а його бачення Харкова, як Сьомого ока Бога втілиться, – підкреслює директор музею Наталія Мицай. – Для нас знакове те, що Президент України Петро Порошенко під час інавгурації кілька разів цитував слова Григорія Сковороди, а перебуваючи в Харкові з робочим візитом підкреслив, що Харків – це місто Сковороди, Курбаса і Хвильового».

Проголосувати також можна за посиланням http://goo.gl/forms/BKhMUBlCHs до 20.00 13 грудня.

Довідка. 3 грудня 1722 року народився український філософ, поет, музикант Григорій Сковорода. Автор “Байок Харківських”, викладач Харківського колегіуму. У вересні 1790 року Григорій Сковорода написав “Молитву до Бога за місто Харків” (Oratio ad Deum, in Urbem Zacharpolim).

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s