Лекція Оксани Міхеєвої “Людина з Донбасу: основні складові соціального конструкту”

Mikheeva1

21 листопада 2014 у Школі журналістики Українського Католицького Університету у Львові відбулася відкрита лекція історика і соціологині Оксани Міхеєвої “Людина з Донбасу”: основні складові соціального конструкту”. Дослідниця розмірковує про шляхи і способи конструювання образу Донбасу у суспільному дискурсі та про формування регіональної ідентичності місцевих мешканців.

Пропонуємо повний відеозапис події.

 

Стислий конспект основних тез цієї лекції читайте у публікації Ольги Клінової Если вместо головы снаряд…”. Як формувалась ідентичність Донбасу

 

Оксана Міхеєва – історик і соціолог, докторка історичних наук (2012), у 2011-2014 – професорка кафедри соціології управління Донецького державного університету управління, нині – професорка кафедри нової і новітньої історії України Українського Католицького Університету. Коло наукових інтересів: соціальна історія, специфіка соціальної комунікації та культурної мотивації в перехідних суспільствах, девіантна поведінка за умов перехідних історичних періодів, кримінальна злочинність та діяльність правоохоронних органів в Україні в перші десятиліття радянської влади. Організаторка низки конференцій, літніх школ, семінарів і тренінгів, в тому числі з методики викладання у вищій школі. Авторка книг “Становлення та функціонування правоохоронних органів УСРР (1921-1928 рр.) : історичні аспекти (Донецьк, 2011) та “Кримінальна злочинність і боротьба з нею в Донбасі (1919-1929) (Донецьк, 2004). Співавторка посібника для ВНЗ “Соціологія міста” (Донецьк, 2010). Від серпня 2014 живе і працює у Львові.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s