CFA: Тижнева стипендія для роботи з фондами бібліотеки Східного інституту українознавства імені Ковальських

Східний інститут українознавства імені Ковальських та Центр українських студій імені Д. І. Багалія пропонують тижневу стипендію для роботи з фондами бібліотеки Східного інституту українознавства імені Ковальських у Харкові та відділу україніки бібліотеки Короленка.

З переліком видань, що містяться у бібліотеціСхідного інституту українознавства імені Ковальських можна ознайомитись на сайті Інституту https://keui.wordpress.com/library/

Крім зазначеного у каталозі, бібліотека містить колекцію іноземної україністики українською, англійською, французькою, польською мовами, а також колекцію полоністики англійською та польською мовами. У фонді представлені низка діаспорних журналів та наукових часописів, а також провідні славістичні часописи.

Стипендії на тижневе проживання у Харкові пропонуються науковцям, що мешкають поза межами Харкова та які зацікавлені у проведенні своїх досліджень у Харкові.

Стипендія покриватиме транспортні витрати, та проживання гуртожитку/готелі у Харкові. Розмір стипендії не може перевищувати 5000 грн.

Під час перебування у Харкові ми запрошуємо стипендіатів презентувати своє дослідження на семінарі, а після закінчення дослідження подавати статті для публікації у журнал East/West: JournalofUkrainianStudies.

Заявка має містити:

  • CurriculumVitae (до 3 сторінок)
  • Обґрунтування необхідності роботи з фондами бібліотек Східного інституту українознавства імені Ковальських та відділу україніки бібліотеки Короленка (до 3 сторінок)

Заявки просимо надсилати на адресу koweui@gmail.com до 1 травня 2015 року.Рішення про оголошення стипендії буде прийнято не пізніше 15 травня 2015 року.

Advertisements

One thought on “CFA: Тижнева стипендія для роботи з фондами бібліотеки Східного інституту українознавства імені Ковальських

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s