Публічна лекція Ольги Бертелсен «Розстріляне Відродження: Будинок «Слово»

Публічна лекція Ольги Бертелсен «Розстріляне Відродження: Будинок «Слово» у Харкові і невідомі долі його мешканців (трагічна доля українського літератора Михайла Биковця в добу Великого Терору)»

Програма східноукраїнських студій імені Ковальських долучилася до організації й проведення лекції доктора Ольги Бертелсен «Розстріляне Відродження: Будинок «Слово» у Харкові і невідомі долі його мешканців (трагічна доля українського літератора Михайла Биковця в добу Великого Терору)». Лекція відбулася в головному корпусі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна 13 травня 2015 р. о 13:30 год. в ауд. 5-58 на історичному факультеті. Модератором виступив професор Сергій Наумов; дискутантом – професор Ігор Михайлин.

Про лектора

Ольга Бертелсен – професор Гаріманського Інституту при Колумбійському Університеті (США), та Центру Європейських, Російських і Євроазіатських Студій при Торонтському Університеті (Канада). Професор Бертелсен захистила докторську дисертацію на тему сталінських репресій в Україні в Нотінґемському Університеті (Велика Британія), і є автором багатьох наукових монографій і статей. Монографія про Леся Курбаса і збірник архівних документів про театрального  майстра і його театр «Березіль» вийде незабаром друком у видавництві «Смолоскип».

Про лекцію

Лекція стала результатом досліджень професора Бертелсен в Україні влітку 2011 р., які були підтримані грантами Наукового Товариства імені Шевченка в Нью-Йорку, США та Королівської Історичної Асоціації, Великобританія.

Огляд дискусії див.: Роман Щедрик. Таємничий мешканець будинку «Слово»

Ольга Бертелсен

Bertelsen_02

Bertelsen_03

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s