ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТА ІНТЕРПРЕТАТОРИ: з історії сковородинознавства» (14 травня 2016 р.; deadline 17.04.2016)

Харківська державна обласна адміністрація
Департамент культури і туризму
ОКЗ «Національний літературно-меморіальний музей Г.С.Сковороди»

skovoroda

14 травня 2016 року відбудеться
ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТА ІНТЕРПРЕТАТОРИ:
з історії сковородинознавства»

Творчість Григорія Сковороди, цієї знакової особистості, осмислюється в різних стратегіях уже понад два століття. Про нього писали історики, філологи, філософи, богослови, педагоги, про нього складали вірші й писали романи. Від першої біографії, писаної Михайлом Ковалинським, розвідок Александра Хашдеу, через Дмитра Багалія, Миколу Сумцова, яскраву інтерпретацію Дмитра Чижевського, і до сьогодення – до справжнього «сковородинського буму» в українській гуманістиці, як його назвав Леонід Ушкалов, пишучи про розквіт сковородинських студій у незалежній Україні та світі. Зрештою, саме час поговорити про тих, хто долучився до інтерпретацій творчого спадку «українського перворозума», про тих, чиї наукові, публіцистичні чи прозові й поетичні твори роблять для нас Сковороду зрозумілішим, актуальнішим або й загадковішим і ще більш непізнаним.

Окрім того, пропонуємо обговорення і ширшої проблематики, а саме питання інтерпретації та історії герменевтичних студій у світовій гуманітаристиці.

Під час всеукраїнської наукової конференції у Національному літературно-меморіальному музеї Г.С. працюватимуть секції:
• філософії
• літературознавства
• краєзнавства
• музеєзнавства та охорони культурної спадщини

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Для участі в конференції необхідно надіслати до 17 квітня 2016 року поштою або e-mail (skovoroda.m@gmail.com):
• Заявку для участі в конференції (бланк заявки додається);
• Тези доповіді (диск/E-mail) обсягом 2-3 друковані сторінки подаються українською мовою, інтервалом 1, шрифтом Times New Roman 12 розміру, всі береги– 2 см; вирівнювання по ширині.

Цитати подаються у лапках « ». Посилання на джерела у тексті наводяться у квадратних дужках, де перша цифра – номер джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки. Номер джерела і номер сторінки відділяються комою, номери джерел – крапкою з комою, напр.: [1, 95–96] [див.: 2; 5; 7].

Посилання на твори Г.Сковороди подавати за академічним виданням 1973 року або за Повною академічною збіркою творів за редакцією проф. Ушкалова Л.В. Після статті через 1 інтервал подається в алфавітному порядку за наскрізною нумерацією список джерел під заголовком ЛІТЕРАТУРА. Бібліографічні відомості про джерела оформлюються згідно з останніми вимогами державного стандарту. За точність цитування, наведення прізвищ, дат, посилань, граматичні і стилістичні помилки відповідальність несуть автори матеріалів. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів.

Відкриття конференції відбудеться 14 травня 2016 року о 10.00 в приміщенні Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди за адресою: Харківська обл., Золочівський р-н, с. Сковородинівка, вул. Приозерна, 3. Усі витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання, харчування тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Додаткову інформацію можна отримати в Оргкомітеті Сковородинівських читань,
на сайті www.skovoroda.in.ua, e-mail: skovoroda.m@gmail.com

[+38 057] 64-94-140, [+38 066] 19-93-127 – Олена Петрівна Рибка

Інформаційний лист (.pdf)

Заявка на участь (.doc)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s