Презентація книги Романа Любавського «Повсякденне життя робітників Харкова в 1920-1930-ті роки» (Харків, 15 квітня 2016 р.)

Lubavsky_Poster

Раді повідомити про вихід книги Романа Любавського «Повсякденне життя робітників Харкова в 1920-1930-ті роки», надрукованої у квітні 2016 р. видавництві «Раритети України» за фінансової підтримки Програми імені Ковальських Канадського інституту українських студій Альбертського університету. Запрошуємо на презентацію, яка відбудеться 15 квітня о 12.00 в конференц-залі ЦНБ ХНУ імені В. Н. Каразіна.

Книгу присвячено вивченню історії повсякденного життя робітників Харкова в 1920 – на початку 1930-х років. У монографії на широкій документальній базі висвітлено особливості процесу радянізації щоденного життя робітників та формування радянського стилю життя. У результаті дослідження встановлено стратегії і тактики поведінки, до яких вдавалися працівники під час пошуку житла, праці на виробництві, приробітків, придбання товарів і послуг, проведення дозвілля; практики сприйняття / опору / ігнорування соціальних ініціатив радянської влади.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s