Конкурс Програми

КОНКУРС
студентських наукових робіт на здобуття премій імені Ковальських
у галузі українознавства

Програма імені Ковальських проводить щорічний конкурс студентських наукових робіт у галузі українознавства. На конкурс приймаються індивідуальні роботи в галузі історії України, антропології, філології, етнології, культурології.

Пріоритет надається роботам, присвяченим східним регіонам України, україно-російському пограниччю, а також дослідженням з інтелектуальної історії, історичної пам’яті, політики ідентичності, політичних і адміністративних еліт, урбаністики, регіоналістики, культурної антропології. На конкурс не приймаються роботи, нагороджені іншими преміями чи відзнаками або представлені для участі в інших конкурсах.

До заявки просимо включити:

  1. Конкурсну роботу українською мовою загальним обсягом до 10 тис. слів разом з анотаціями українською та англійською мовами обсягом до 150 слів кожна.
  2. Curriculum Vitae, у якому вказати контактні дані, місце навчання та головні академічні здобутки.
  3. Рекомендацію наукового керівника.

Просимо надсилати всю інформацію одним файлом у форматі PDF, під час оформлення документів використовувати шрифт Times New Roman, 12 кегль, 1,5 інтервал, посилання — посторінкові (footnotes).

Будь ласка, надсилайте всі документи до 1 березня 2017 року на електронну адресу: koweui@gmail.com

Переможці конкурсу будуть запрошені на презентацію їх досліджень під час конференції «Каразінські читання», що відбудеться 28 квітня 2017 р. на історичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Загальний преміальний фонд — 20 тис. грн. Розмір окремих премій залежатиме від кількості переможців.

CFA (.pdf)

Переможці ХVІI конкурсу

Переможці ХVI конкурсу

Переможці ХV конкурсу

Переможці ХIV конкурсу

Переможці ХIII конкурсу

Переможці ХII конкурсу

Переможці ХI конкурсу

Підсумки конкурсів студентських наукових робіт
на здобуття премій імені Ковальських у галузі українознавства